Bc. Zuzana Mašterová

zuzka_tn.jpgTanci jsem se začala věnovat již ve svých třech letech, kdy jsem navštěvovala různé taneční kroužky a později jsem chodila na Základní uměleckou školu Jaroslava Kvapila v Brně. Ve svých 11 letech jsem nastoupila na Taneční konzervatoř v Brně, kde jsem také získala své taneční pedagogické vzdělání.

Během svého osmiletého studia jsem si zamilovala moderní tanec a neoklasický tanec. Od 6. ročníku studia jsem si také jako hlavní obor vybrala moderní tanec. Kromě každoročních koncertů školy jsem měla možnost vystupovat v baletech Louskáček a Korzár a v činoherním představení Zaslíbení. Konzervatoř jsem absolvovala jsem v roce 2013 pod vedením demi-sólistky ND Brno Markéty Habalové. V rámci zlepšení své kvalifikace a v zájmu získání dalších zkušeností jsem navštěvovala různé taneční workshopy - např. festival ProArt.

image00001.jpgHned po absolutoriu jsem nastoupila na Filozofickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, kde jsem získala své bakalářské vzdělání v roce 2016. V současné době studuji druhým rokem Učitelství estetické výchovy v magisterském programu. Během studií jsem tři roky vyučovala taneční kroužek ve společnosti Rytmik a od roku 2016 pracuji jako pedagog taneční oddělení na ZUŠ v Pohořelicích. Stále navštěvuji taneční konkurzy, semináře a snažím se dále vzdělávat v pedagogické sféře. Kromě učení tance se ve volném čase věnuji józe, skupinovým cvičením a běhu.

Díky učení tance můžu předávat své zkušenosti dál a snažím se v dětech vzbuzovat lásku k pohybu a tanci.

<< prosinec >>