Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Akce které nás ještě čekají ve školním roce 2019/2020

10.10.2019 Program pro Mateřskou školu Pohořelice

14.11.2019 Program pro Mateřskou školu Pohořelice

24.11.2019 Soustředění tanečního oddělení

28.11.2019 v 17:30 Třídní besídka žáků ze tříd učitelů: Alena Vrbková, Ivo Bartoš - sál ZUŠ Pohořelicee

1.12.2019 Taneční soutěž NARUBY Brno

4.12.2019 14:00 - 18:00 Vánoční dílny Pohořelice - budova ZUŠ Pohořelice

4.12.2019 v 17:30 Třídní besídka žáků ze tříd učitelů: Ludmila Tesařová, Ivo Farkaš - sál ZUŠ Pohořelicee

6.12.2019 v 17:30 Vánoční koncert I. - koncertní sál U Floriánka Vranovice

10.12.2019 v 17:30 Vánoční koncert II. - koncertní sál U Floriánka Vranovice

11.12.2019 17:00 Česko zpívá koledy - kostel Sv. Jakuba Staršího Pohořelice

12.12.2019 Program pro Mateřskou školu Pohořelice

12.12.2019 Koncert pro Dům seniorů Vranovice

12.12.2019 17:30 Vánoční koncert - ZŠ Velké Němčice

13.12.2019 v 17:30 Třídní besídka žáků ze tříd učitelů: Zdeňka Šichová, Zdeňka Rýdlová - sál ZUŠ Pohořelice

17.12.2019 v 17:30 Třídní besídka žáků ze tříd učitelů: Rostislav Komosný, Radek Zapadlo - sál ZUŠ Pohořelice

18.12.2019 Vánoční dílny Vranovice - budova U Floriánka

19.12.2019 Gaudium Brno - koncert pro klienty denního sacionáře pro postižené

9.1.2020 Program pro Mateřskou školu Pohořelice

16.1.2020 18:00 Koncert tanečního oddělení - sál staré radice Pohořelice

20.1.2020 focení absolventů

21.1.2020 Školní kolo soutěže MŠMT - kytara - sál ZUŠ Pohořelicee

23.1.2020 18:00 Novoroční koncert - kostel Sv. Jakuba Staršího Pohořelice

28.1.2020 v 17:30 Třídní besídka žáků ze tříd učitele: Daniel Hlaďo - sál ZUŠ Pohořelice

29.1.2020 školní kolo soutěže MŠMT - smyčcové nástroje

30.1.2020 školní kolo soutěže MŠMT - klavír

4.2.2020 18:00 Předsoutěžní koncert - ZUŠ Modřice

5.2.2020 18:00 Předsoutěžní koncert - ZUŠ Židlochovice

6.2.2020 18:00 Předsoutěžní koncert - ZUŠ Pohořelice

10.2.2020 školní kolo soutěže MŠMT - kytara

13.2.2020 Program pro Mateřskou školu Pohořelice - dechový orchestr kinosál Pohořelice

12.3.2020 Program pro Mateřskou školu Pohořelice

13.2.2020 Okresní kolo soutěže MŠMT - klavír

14.2.2020 Okresní kolo soutěže MŠMT - klavír

6.3.2020 Okresní kolo soutěže MŠMT - smyčcové nástroje

12.3.2020 Program pro Mateřskou školu Pohořelice

12.3.2020 Koncert pro Dům seniorů Vranovice

26.3.2020 18:00 Koncert učitelů - sál Le Café Pohořelice

2.4.2020 Program pro Mateřskou školu Pohořelice

6.4.2020 Velikonoční dílny - budova ZUŠ Pohořelice

8.4.2020 Velikonoční dílny Vranovice - budova U Floriánka

17.4. - 18.4.2020 Generálka muzikál

21.4.2020 Muzikál - kinosál Pohořelice - 9:00 pro MŠ a ZŠ, 10:30 pro MŠ a ZŠ, 18:00 pro veřejnost

23.4.2020 Muzikál - kinosál Pohořelice - 9:00 pro MŠ a ZŠ, 10:30 pro MŠ a ZŠ, 18:00 pro veřejnost

24.4.2020 Muzikál - kinosál Pohořelice - 9:00 pro MŠ a ZŠ, 10:30 pro MŠ a ZŠ

7.5.2020 PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY

14.5.2020 Program pro Mateřskou školu Pohořelice

14.5.2020 17:30 Pasování 3. ročníků na muzikanty - sál ZUŠ Pohořelice

19.5.2020 18:00 Absolventský koncert I.

21.5.2020 18:00 Absolventský koncert II.

26.5.2020 v 17:30 Třídní besídka žáků ze tříd učitele: Daniel Hlaďo - sál ZUŠ Pohořelicee

29.5.2020 v 17:30 Třídní besídka žáků ze tříd učitelů: Zdeňka Šichová, Zdeňka Rýdlová - sál ZUŠ Pohořelicee

2.6.2020 Závěrečný koncert I. - koncertní sál U Floriánka Vranovice

4.6.2020 Závěrečný koncert II. - koncertní sál U Floriánka Vranovice

11.6.2020 Program pro Mateřskou školu Pohořelice

12.6.2020 18:00 Slavnosti Města Pohořelice

16.6.2020 Postupové zkoušky - zpěv

17.6.2020 Postupové zkoušky - bicí, kytara

18.6.2020 smyčcové nástroje, cimbál

19.6.2020 dechové nástroje, akordeon, EKN, klavír PHV - 3. ročník I. stupně

20.6.2020 klavír PHV - 4. ročník I. stupně - 4. ročník II. stupně

 

Náhledy fotografií ze složky Aktuality


 
 


Poslední fotografie



Archiv

Kalendář
<< leden >>
<< 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31