Výsledky talentových zkoušek hudebního oboru pro školní rok 2021/2022 ZDE

Otevíráme literárně - dramatický obor!  Rozšiřujeme nabídku vzdělávání o další obor. Máte-li zájem studovat herectví, jsme tu pro vás. Stačí vyplnit přihlášku Přihláška ke studiu - tuto přihlášku je možno využít pro všechny obory, vyberete si přímo v menu

Přihláška ke studiu
Po vyplnění elektronické přihlášky bude zákonný zástupce kontaktován hospodářkou školy, která s ním dohodne přesný čas konání zkoušky.
Obsah talentové zkoušky pro hudební obor:
1. Zpěv jedné jednoduché písně - Maličká su, Travička zelená, Skákal pes
2. Reprodukce předehraných tónů
3. Reprodukce rytmických útvarů
Maximální počet bodů 30.

Talentové zkoušky pro obor taneční výtvarný a literárně-dramatický se pro školní rok 2021/2022 nekonají. Žáci jsou přijímáni bez talentových zkoušek podle data podání přihlášky, až do naplnění kapacity školy.
Po výběru pobočky školy se zobrazí obory, které jsou na pobočce vyučovány. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na emailové adrese info@zuspohorelice.cz a nebo na telefonních číslech uvedených na webových stránkách školy v záložce Kontakty.
Těšíme se na vás.

Vážení rodiče, milí žáci,

na základě rozhodnutí vlády ze dne 17.5.2021 je možno od 24.5.2021 vyučovat žáky za těchto podmínek:

Individuální výuka bez omezení
Skupinová výuka do 10 žáků ve skupině bez omezení ve všech oborech

Skupinová výuka nad 10 žáků je realizována ve všech oborech za těchto podmínek:
Zákonný zástupce žáka musí doložit některý z těchto dokumentů:

- potvrzení o negativním PCR testu provedeném nejpozději 7 dny
 - potvrzení o negativním antigenním testu provedeném nejpozději před 72 hodinami
 - potvrzení o prodělané nemoci COVID-19, kdy od prvního pozitivního testu neuběhlo 90 dní
 - čestné prohlášení zákonného zástupce, že ve škole, nebo školském zařízení absolvoval nejdéle před 72 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování, nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem.

Vzor čestného prohlášení je ZDE.
Čestné prohlášení je možno doložit osobně, nebo naskenované emailem, přímo učiteli daného předmětu, před začátkem výuky.

Žákovi, který nesplní ve skupině více jak 10 osob výše uvedené podmínky, neumožní škola účast na vzdělávání.

Skupiny žáků, které musí dokládat některý z výše uvedených dokumentů:

Hudební nauka Pohořelice  PHV + HN1 pondělí 14:00 - 14:45 vyučující Ivo Farkaš
Hudební nauka Pohořelice HN2 pondělí 14:50 - 15:35 vyučující Ivo Farkaš
Hudební nauka Vranovice PHV + HN1 úterý 14:00 - 14:45 vyučující Ivo Farkaš
Hudební nauka Vranovice HN 2+3+4 úterý 15:40 - 16:25 vyučující Ivo Farkaš
Hudební nauka Vranovice PHV + HN1 středa 14:50 - 15:35 vyučující Anna Šardová
Sborový zpěv Pohořelice úterý 15:45 - 16:30  vyučující Zdeňka Šichová

Stále je v platnosti opatření, které ukládá žákům povinnost nosit v budově školy zdravotnickou roušku, nebo respirátor.
Osoby, které nejsou přímo účastníky vzdělávání nadále nemají umožněn vstup do budovy.

V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat.

Děkuji za spolupráci
Zdeňka Šichová

Akce připravované ve školním roce 2020/2021

Od prosince můžete vidět v oknech ZUŠ v Pohořelicích práce žáků výtvarného oddělení