Vážení rodiče, milí žáci,
z rozhodnutí vlády ČR je umožněna od 12.4.2021 prezenční individuální výuka v ZUŠ.

Všichni žáci, kteří mají samostatnou hodinu přijdou do výuky dle stávajícího rozvrhu.
2 žáci, kteří mají běžnou výuku v jedné hodině, přijdou samostatně dle pokynů pedagoga.
Žáci jsou povinni vstupovat do budovy se zdravotnickými rouškami, nebo respirátory, schválenými MZ ČR, po celou dobu výuky.
Žák musí mít s sebou náhradní roušku a přezůvky.
Žák přijde před budovu školy přesně ve stanovený čas, kde si jej vyzvedne pedagog a po výuce žáka pedagog vyprovodí před budovu.
!!!!Není možné s žákem vyčkávat venku na příchod rodičů, neboť bezprostředně navazuje další výuka a žáci se nesmějí ve třídách potkávat.
Žáci se nesmí zdržovat v budově před, ani po vyučování.
Po vstupu do budovy a přezutí, si žák umyje a vydezinfikuje ruce.
Vstup dalších osob je nyní přísně zakázán.
Testování se na žáky ZUŠ nevztahuje. Testováni budou pouze pracovníci školy.

Výuka hudební nauky, souborové hry, sborového zpěvu, výtvarného oboru a tanečního oboru je nadále realizována distanční formou.
V případě dotazů prosím kontaktujte přednostně svého vyučujícího.

Děkujeme!

Zdeňka Šichová

Akce připravované ve školním roce 2020/2021

Od prosince můžete vidět v oknech ZUŠ v Pohořelicích práce žáků výtvarného oddělení