Soutěž

Podmínky výtvarné a fotografické soutěže – téma „Stromy a keře kořeny života „

Jsme zvědaví na nápaditost vašeho tvoření.  Plošné výtvarné práce mohou být zpracovány různými výtvarnými technikami od kresby, malby, grafiky až po vlastní nápadité experimentální a netradiční způsoby tvorby na téma – „Stromy a keře kořeny života“

Podmínky výtvarné soutěže:

1. Výtvarné práce pouze plošného charakteru na téma Stromy a keře – kořeny života
  2. Kategorie:

I. jednotlivé výtvarné práce od jednoho autora

II. skupinové výtvarné práce od školních kolektivů

1. Maximální velikost A1, A0
  2. Zúčastnit se mohou všechny typy škol a školských zařízení

Výtvarné práce zasílejte na adresu:

Základní umělecká škola Pohořelice, příspěvková organizace,
Školní 462, Pohořelice, PSČ 691 23

nejpozději do konce měsíce května 2022.

- Z každé kategorie budou vyhodnocena nejlepší díla s oceněním věcnými hodnotnými cenami.

-Svá díla označte :

Názvem školy, třídou (u ZŠ), e-mail školy, kontakt na pedagoga, kategorie,

jménem autora, a věk, doplňte souhlasem se zpracováním osobních údajů podepsaný rodiči či zákonnými zástupci dětí.

Zasláním díla do soutěže dáváte souhlas s jeho nekomerčním využitím v rámci ČZS, zveřejněním na webu ČZS, v časopisu Zahrádkář, ve Zpravodaji ČZS a na výstavách pořádaných ČZS nebo s účastí ČZS.

Podmínky fotografické soutěže:

1. Fotografie v elektronické podobě na téma Stromy a keře – kořeny života
  2. Maximální velikost  fotografie je 5MG
  3. Zúčastnit se mohou všichni, kdo rádi fotografují

Fotografie zasílejte na e-mailovou adresu: info@zuspohorelice.cz do konce května.

Vyhodnocení soutěže bude zveřejněno do 15. 6. 2022 na webových stránkách Základní umělecké školy Pohořelice. Vybrané výtvarné práce budou vystaveny v rámci kulturní akce k příležitosti 65. výročí založení Českého zahrádkářského svazu 18. 6. 2022, OÚ Cvrčovice

Výtvarné práce lze po soutěži vyzvednout na Základní umělecké škole Pohořelice nebo po dohodě zaslat poštou zpět.

Bližší informace na Tel.: 774 888 945, Mgr. Hana Celnarová

Přejeme, ať se dílo daří!