Mgr., Bc., Anna Šardová, DiS.

Vzdělání:

ZUŠ Pohořelice (hra na zobcovou flétnu, hra na klavír)

ZUŠ Mikulov (hra na klavír)

ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose Brno (sólový zpěv, hra na klavír)

Soukromé studium sólového zpěvu u MgA. Hany Škarkové

2005-2010 – žákyně Konzervatoře Evangelické Akademie Olomouc obor Sólový zpěv, pod pedagogickým vedením MgA. Ireny Kubíkové.

2006-2010 - žákyně Konzervatoře Evangelické Akademie Olomouc obor Hra na klavír, pod pedagogickým vedením MgA. Markéty Šikulové (zakončeno maturitní zkouškou).

2008-2011 – Bakalářské studium Filozofické fakulty Masarykovy Univerzity Brno, obor: Teorie a provozovací praxe staré hudby, se zaměřením na zpěv, pod pedagogickým vedením MgA. Ireny Troupové.

2009-2015 – Magisterské studium na Univerzitě Palackého v Olomouci, obor: Učitelství hudební výchovy pro střední školy - Učitelství sólového zpěvu pro střední školy a ZUŠ, pod pedagogickým vedením MgA. Jany Hladíkové.

Pedagogická praxe:

2010-2020 – ZUŠ Moravský Krumlov (sólový zpěv, hra na klavír, hudební nauka)

Od ledna 2020 – dosud – ZUŠ Pohořelice (sólový zpěv, hra na klavír, hra na EKN, hudební nauka)