Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pro rodiče

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2022/2023 V ZŠ, SŠ, ZUŠ A KONZERVATOŘÍCH zveřejněná Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy

 

 

 

Výuka hromadných předmětů ve školním roce 2022/2023

den hodina předmět třída pobočka vyučující
pondělí 14:00 - 14:45 VO VO 2 Vranovice M. Klaková
pondělí 14:00 - 14:45 HN 1 první skupina č. 6 Pohořelice I. Farkaš
pondělí 14:50 - 15:35 HN 2 č. 6 Pohořelice I. Farkaš
pondělí 14:00 - 15:30 TO nejmenší sál Pohořelice M. Hosová
pondělí 14:00 - 16:15 VO 1. skupina č. 5 Pohořelice H. Plíva-Celnarová
pondělí 15:45 - 16:30 TO současný tanec sál Pohořelice M. Hosová
pondělí 16:30 - 18:00 dechový soubor č.6 Pohořelice J. Chovanec
úterý 13:30 - 15:45 VO 0. skupina č.5 Pohořelice H. Plíva-Celnarová
úterý 14:00 - 14:45 HN 1 + PHV HT 2 Vranovice I. Bartoš
úterý 14:50 - 15:35 HN 2 HT 2 Vranovice I. Bartoš
úterý 16:00 - 18:15 VO 2. skupina č. 5 Pohořelice H. Plíva-Celnarová
úterý 16:00 - 16:45 Sbor sál Pohořelice Z. Šichová
úterý 17:10 - 17:55 kytarový soubor 1 č. 11 Pohořelice D. Hlaďo
úterý 16:30 - 17:15 Soubor rock-pop č. 6 Pohořelice R. Komosný
úterý 17:20 - 18:05 jazzový soubor č. 6 Pohořelice R. Zapadlo
středa 13:30 - 15:00 TO TV ZŠ Vranovice Z. Mašterová
středa 15:30 - 17:00 TO střední sál Pohořelice Z. Mašterová
středa 17:05 - 18:35 TO nejstarší sál Pohořelice Z. Mašterová
středa 14:00 - 16:15 VO  č. 5 Pohořelice H. Plíva-Celnarová
středa 16:00 - 18:15 VO VO 2 Vranovice M. Klaková
středa 14:00 - 14:45 HN 3 HT 2 Vranovice I. Bartoš
středa 14:50 - 15:35 HN 3+4 HT 2 Vranovice I. Bartoš
středa 15:40 - 16:25 klavírní seminář HT 2 Vranovice I. Bartoš
středa 15:45 - 16:30 folkový soubor ředitelna Pohořelice Z. Šichová
středa 16:20 - 17:50 cimbálka č.3 Pohořelice

I. Farkaš + L. Tesařová

čtvrtek 13:00 - 15:15 VO VO 2 Vranovice H. Plíva-Celnarová
čtvrtek 15:30 - 17:45 VO VO 2 Vranovice H. Plíva-Celnarová
čtvrtek 14:00 - 14:45 HN 1 druhá skupina č. 6 Pohořelice I. Farkaš
čtvrtek 14:20 - 15:50 LD 1 sál Pohořelice T. Dlugoš
čtvrtek 14:30 - 16:45 VO filmová tvorba č.5 Pohořelice Z. Dubová
čtvrtek 14:50 - 15:35 HN 3 č. 6 Pohořelice I. Farkaš
čtvrtek 15:40 - 16:25 HN 4 č. 6 Pohořelice I. Farkaš
čtvrtek 16:00 - 17:30 LD 2 sál Pohořelice T. Dlugoš
čtvrtek 16:30 - 17:15 orchestr č. 6 Pohořelice I. Bartoš
čtvrtek 16:35 - 17:20 klavírní seminář HT 1 Vranovice S. Čopová
čtvrtek 17:10 - 17:55 kytarový soubor 2 č. 11 Pohořelice D. Hlaďo
čtvrtek 17:20 - 18:05 soubor staré hudby č. 6 Pohořelice I. Bartoš
pátek 14:00 - 14:45 PHV č.6 Pohořelice K. Heinzová
pátek 14:30 - 16:45 LD 3 sál Pohořelice T. Dlugoš