Jdi na obsah Jdi na menu
 


2018/2019

Akce, které jsme pořádali, nebo se jich účastnili ve školním roce 2018/2019.

5.8. - 9.8.2019 Příměstský tábor - přihlášku společně se souhlasem se zpracováním osobních údajů naleznete

                        v tomto odkazu: přihláška příměstský tábor 2019

15.7. - 19.7.2019 Příměstský tábor

21.6.2019 Postupové zkoušky HO - klavír 4. roč./I. - 4. roč./II.

21.6.2019 Postupové zkoušky VO

20.6.2019 Postupové zkoušky HO - dechové nástroje, akordeon, klávesy, klavír PHV - 3. roč./I.

20.6.2019 Postupové zkoušky TO

19.6.2019 Postupové zkoušky HO - cimbál, smyčcové nástroje

18.6.2019 Postupové zkoušky HO - kytara, bicí

17.6.2019 Postupové zkoušky HO - zpěv

14.6.2019 v 18:00 Slavnosti města Pohořelice

13.6.2019 Zahradní slavnost Velké Němčice

13.6.2019 v 17:30 Absolventský koncert

12.6.2019 v 17:30 Třídní besídka žáci ze tříd učitelů: Ivo Farkaš, Ludmila Tesařová

12.6.2019 v 15:00 Koncert pro Dům seniorů Vranovice -
                              vystoupí žáci ze tříd učitelů Zdeňka Šichová, Radek Zapadlo

6.6.2019 v 17:30 Třídní besídka žáci ze tříd učitelů: Jan Kozelek, Ivo Bartoš

6.6.2019 v 17:30 Závěrečný koncert Vranovice II. -
                            vystoupí žáci ze tříd učitelů: Radek Zapadlo, Stanislav Skočík, Jiří Šváb

4.6.2019 v 17:30 Závěrečný koncert Vranovice I. -
                            vystoupí žáci ze tříd učitelů: Ivo Farkaš, Zdeňka Šichová

30.5.2019 v 18:00 Absolventský koncert 

28.5.2019 v 15:30 MISS Úlet - budova staré radnice Pohořelice FOTOGRAFIE ZDE

28.5.2019 v 17:30 Třídní besídka žáci ze třídy učitele: Daniel Hlaďo

24.5.2019 v 18:00 Noc kostelů - Kostel Sv. Jakuba Staršího Pohořelice

23.5.209 v 17:30 Třídní besídka žáci ze tříd učitelů: Zdeňka Šichová, Alena Vrbková

21.5.2019 v 17:30 Třídní besídka žáci ze třídy učitele: Rostislav Komosný, Radek Zapadlo

16.5.2019 v 17:30 Pasování 3. ročníků žáků hudebního oboru na muzikanty FOTOGRAFIE ZDE

2.5.2019 Mateřská školka Pohořelice

25.4.2019 v 17:30 Jarní besídka Velké Němčice

15.4.2019  Přijímací zkoušky v 13:00 - 17:00 taneční sál ZUŠ Pohořelice - přihláška

12.4.2019 Muzikál Odvážná Vaiana - v 10:00 představení pro ZŠ Velké Němčice

11.4.2019 Muzikál Odvážná Vaiana - kinosál Pohořelice
                v 8:50 a v 10:45 představení pro ZŠ Pohořelice

                 v 18:00 předstvení pro veřejnost

9.4.2019 Muzikál Odvážná Vaiana - kinosál Pohořelice
               v 18:00 představení pro veřejnost

8.4.2019 Muzikál Odvážná Vaiana - kinosál Pohořelice
               v 9:00 a v 10:30 představení pro MŠ a ZŠ

5.4. - 6.4.2018 Generálka muzikálu s přespáním ve škole

4.4.2019 Mateřská školka Pohořelice

13.3.2019 v 15:00 Koncert pro Dům seniorů Vranovice - vystoupí žáci ze tříd učitelů Zdeňka Šichová, Radek Zapadlo

7.3.2019 Okresní kolo soutěže MŠMT - keyboard

7.3.2019 Mateřská škola Pohořelice

7.2.2019 Mateřská škola Pohořelice

31.1.2019 Školní kolo soutěže MŠMT - akordeon, keyboard

29.1.2019 v 17:30 Třídní besídka žáci ze třídy učitele: Daniel Hlaďo

24.1.2019 v 18:00 Koncert tanečního oddělení

17.1.2019 Novoroční koncert

10.1.2019 Mateřská školka

20.12.2018 v 10:00 Gaudium Brno - koncert pro denní stacionář pro postižené

19.12.2018 v 17:30 Třídní besídka vystoupili žáci ze tříd učitelů: Ivo Farkaš, Ludmila Tesařová

13.12.2018 v 17:30 Vánoční besídka Vranovice II. - vystoupili žáci ze tříd učitelů:

                                                                                  Radek Zapadlo, Stanislav Skočík, Jiří Šváb

13.12.2018 v 17:30 Třídní besídka - vystoupili žáci ze tříd učitelů: Alena Vrbková, Ivo Bartoš

13.12.2018 v 17:30 Vánoční besídka Velké Němčice

13.12.2018 Mateřská školka Pohořelice

12.12.2018 Česko zpívá koledy 2018

11.12.2018 v 17:30 Vánoční besídka Vranovice I. - vystoupili žáci ze tříd učitelů: Ivo Farkaš, Zdeňka Šichová

5.12.2018 v 15:00 Koncert pro Dům seniorů Vranovice - vystoupili žáci ze tříd učitelů Zdeňka Šichová, Radek Zapadlo

4.12.2018 v 17:30 Třídní besídka žáků ze třídy učitelů: Rostislav Komosný, Radek Zapadlo

1.12.2018 v 15:00 Zahájení adventu + adventní dílny ZUŠ Pohořelice

1.12.2018 Soutěž tanečního oddělení Brno

29.11.2018 v 17:30 Třídní besídka žáků ze tříd učitelů: Zdeňka Šichová, Jan Kozelek

23.11. - 24.11.2018 Celostátní pěvecká soutěž Olomouc:
                                Antonín Kukleta - čestné uznání, Kristýna Sládková - čestné uznání

22.11.2018 Mateřská školka Pohořelice

26.11.2018 Slavnost dýňáčků v MŠ Pohořelice

21.10.2018 Oslava založení republiky

 

Příspěvky

Koncert tanečního oddělení 2019

Koncert tanečního oddělení ZUŠ Pohořelice 2019

 
7. 2. 2019 | Rubrika: 2018/2019 | Fotografie: Koncert tanečního oddělení 2019

Novoroční koncert 2019

Novoroční koncert 2019, Kostel sv. Jakuba Staršího Pohořelice

 
21. 1. 2019 | Rubrika: 2018/2019 | Fotografie: Novoroční koncert 2019

Česko zpívá koledy 2018

Česko zpívá koledy 12.12.2018

 
3. 1. 2019 | Rubrika: 2018/2019 | Fotografie: Česko zpívá koledy 2018

Třídní besídka 4.12.2018

Třídní besídka žáků ze tříd učitelů: Rostislav Komosný a Radek Zapadlo

 
4. 12. 2018 | Rubrika: 2018/2019

Třídní besídka 29.11.2018

Třídní besídka žáků ze tříd učitelů Zdeňka Šichová a Jan Kozelek

 
29. 11. 2018 | Rubrika: 2018/2019

Celostátní pěvecká soutěž Olomouc

Dne 23. a 24.11.2018 se naši zpěváci účastnili celostátní pěvecké soutěže v Olomouci.

 
24. 11. 2018 | Rubrika: 2018/2019
 


Poslední fotografie



Archiv

Kalendář
<< srpen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31